Сайт-візитка для компанії з продажу велосипедів у Німеччині

big-min
Розробка

Замовник звернувся до нас з проханням за 3 дні розробити сайт. Було прийнято рішення знайти та купити готовий шаблон для потреб цього проєкту.

Роботи: разом з замовником склали завдання, підібрали під нього шаблон та придбали його, змінили контент на контент замовника (фото, текст, фон, іншу інформацію), повністю змінили загальну кольорову гаму, видалили непотрібні блоки, додали декілька інших та розширили функціонал. Під'єднали домен, протестували та виправили "баги" шаблона. Сайт став зовсім не схожим на шаблонне рішення! В терміни вклались!

Замовник задоволений тому, що зміг на важливій для нього зустрічі, після показу сайту у тому числі підписати важливі для нього контракти з важливими клієнтами. Скоро планує у нас замовляти індивідуальну розробку великої версії сайту з даної тематики!

Задати питання

Подзвоніть нам

Напишіть у месенджер

Надішліть листа

Заповніть форму та ми зв`яжемось з вами

Розумний адаптив

Окрему увагу ми приділяємо відтворенню сайту на комп’ютері, планшеті, смартфоні. Ми адаптуємо порядок розташування елементів, розміри шрифтів, відступів, шапку сайту, меню, контакти та ін. в кожній версії окремо. Все для комфортного використання сайту вашим відвідувачем незалежно з якого пристрою він на нього зайшов.

Працюємо офіційно

Платимо податки

Не продаємо повітря

Гарантії прописуємо у договорі

Дотримуємо терміни

Та завжди на звязку

Не зникаємо

Консультуємо та допомогаємо після виконання робіт

Надаємо знижки

На розширення функціоналу по завершеним проєктам

Додатково

Розробка дизайну поліграфії, інтеграції з різними сервісами тощо

UKR