Сайт розробника програм автоматизації обліку підприємств

uv-min
Розробка

У замовника був старий сайт, якій в принципі працював, але був морально застарілим. Були заявки з сайту, але їх кількість бажала бути більшою. До нас звернулись, щоб ми запропонували сучасну структуру та дизайн що збільшить продажі компанії.
Ціль сайту - зробити ресурс на якому можна познайомитись детально з програмами автоматизації обліку підприємств та дізнатись про їхні переваги, подати заявку на купівлю та тест програмного забезпечення, познайомитись з компанією, детальними цінами. Наявні клієнти могли побачити оновлення програм з описами та їх завантажити.
Ми розробили зручну план-схему сайту, створити дизайн у фірмових кольорах, технічно виконали на CMS WordPress та розширили можливості адмін-панелі під потреби замовника. Результатом замовник задоволений. Співпрацюємо надалі щодо обслуговування та розширення функціонала.

Задати питання

Подзвоніть нам

Напишіть у месенджер

Надішліть листа

Заповніть форму та ми зв`яжемось з вами

Розумний адаптив

Окрему увагу ми приділяємо відтворенню сайту на комп’ютері, планшеті, смартфоні. Ми адаптуємо порядок розташування елементів, розміри шрифтів, відступів, шапку сайту, меню, контакти та ін. в кожній версії окремо. Все для комфортного використання сайту вашим відвідувачем незалежно з якого пристрою він на нього зайшов.

Працюємо офіційно

Платимо податки

Не продаємо повітря

Гарантії прописуємо у договорі

Дотримуємо терміни

Та завжди на звязку

Не зникаємо

Консультуємо та допомогаємо після виконання робіт

Надаємо знижки

На розширення функціоналу по завершеним проєктам

Додатково

Розробка дизайну поліграфії, інтеграції з різними сервісами тощо

UKR