Сайт послуг професійних вантажників

gold-min
Розробка

Односторінковий, але багатофункціональний сайт, зі зручною адмін-панеллю. Відкритість та детальна вартість послуг, переваги компанії, знижки, стрічка “живих” відгуків, зручний зворотній зв'язок - зробив цей сайт для замовника потужним інструментом розвитку його бізнесу.
Повна індивідуальна розробка: маркетинговий аналіз конкурентів, розробка структури, дизайн, CMS WordPress. Постійно проводимо роботи з покращення сайту та його техзабезпечення.

Просування

Просування сайту та залучення клієнтів проводиться за допомогою Google реклами. В результаті замовник отримує 7-12 запитів на день. З нашою допомогою його бізнес розвивається. Відкрився філіал в іншому місті, з таким же сайтом на іншому домені з урахуванням особливостей регіону. Роботу продовжуємо.

Задати питання

Подзвоніть нам

Напишіть у месенджер

Надішліть листа

Заповніть форму та ми зв`яжемось з вами

Розумний адаптив

Окрему увагу ми приділяємо відтворенню сайту на комп’ютері, планшеті, смартфоні. Ми адаптуємо порядок розташування елементів, розміри шрифтів, відступів, шапку сайту, меню, контакти та ін. в кожній версії окремо. Все для комфортного використання сайту вашим відвідувачем незалежно з якого пристрою він на нього зайшов.

Працюємо офіційно

Платимо податки

Не продаємо повітря

Гарантії прописуємо у договорі

Дотримуємо терміни

Та завжди на звязку

Не зникаємо

Консультуємо та допомогаємо після виконання робіт

Надаємо знижки

На розширення функціоналу по завершеним проєктам

Додатково

Розробка дизайну поліграфії, інтеграції з різними сервісами тощо

UKR