Сайт компанії міжміських пасажирських перевезень мікроавтобусами

bus
Розробка

Це вже модернізована версія сайту. Спочатку був розроблений сайт під залучення клієнтів на маршрут Харків-Дніпро. Розроблена структура, план, створили дизайн та технічно реалізували на CMS WordPress зі зручною панеллю керування. Мета показати хороші комфортні авто, точний розлад з можливістю забронювати поїздку, переваги пересування саме даною компанією. На даний час компанія динамічно розвивається не без нашої участі в просуванні сайту. На сайті вже декілька сторінок з іншими маршрутами, додали українську версію сайту.

Просування

Щодо просування. Спочатку вели агресивну Google рекламу у результаті якої авто були повністю заповнені пасажирами. Одночасно, для зменшення витрат на рекламний бюджет, оскільки дана сфера ультраконкурентна - почали активно працювати з СЕО - та за пів року вивели компанію на перші позиції у пошуковій видачі. На даний час проводяться роботи по СЕО, Google реклама використовується вибірково у періоди спаду пасажиропотоку.

Задати питання

Подзвоніть нам

Напишіть у месенджер

Надішліть листа

Заповніть форму та ми зв`яжемось з вами

Розумний адаптив

Окрему увагу ми приділяємо відтворенню сайту на комп’ютері, планшеті, смартфоні. Ми адаптуємо порядок розташування елементів, розміри шрифтів, відступів, шапку сайту, меню, контакти та ін. в кожній версії окремо. Все для комфортного використання сайту вашим відвідувачем незалежно з якого пристрою він на нього зайшов.

Працюємо офіційно

Платимо податки

Не продаємо повітря

Гарантії прописуємо у договорі

Дотримуємо терміни

Та завжди на звязку

Не зникаємо

Консультуємо та допомогаємо після виконання робіт

Надаємо знижки

На розширення функціоналу по завершеним проєктам

Додатково

Розробка дизайну поліграфії, інтеграції з різними сервісами тощо

UKR