Односторінковий (лендінг) з послуг автопідбору

big (1)-min
Розробка

Задача: розробити сайт який би був ліпшим ніж у конкурентів з точки зору простоти подачі інформації, з логічною структурою яка спонукала зв'язатись, та як мінімум, поцікавитись послугую.

Проаналізували всіх конкурентів з видачі Гугл. Попрацювали з замовником щодо його переваг. Розробили конкурентну структуру та план, створили дизайн, технічна частина CMS WordpPress.

Просування

Почали з Гугл реклами. Методи: пошукова реклама, а також банерна у виді ремаркетингу. В результаті при доволі скромному бюджеті в тиждень отримували незначну кількість заявок.

На основі зібраних аналітичних даних (за результатами першого місяця) провели оптимізацію компанії та збільшили щотижневу кількість заявок майже на 70%.

Плануємо тестувати таргетингову рекламу у соцмережах.

Задати питання

Подзвоніть нам

Напишіть у месенджер

Надішліть листа

Заповніть форму та ми зв`яжемось з вами

Розумний адаптив

Окрему увагу ми приділяємо відтворенню сайту на комп’ютері, планшеті, смартфоні. Ми адаптуємо порядок розташування елементів, розміри шрифтів, відступів, шапку сайту, меню, контакти та ін. в кожній версії окремо. Все для комфортного використання сайту вашим відвідувачем незалежно з якого пристрою він на нього зайшов.

Працюємо офіційно

Платимо податки

Не продаємо повітря

Гарантії прописуємо у договорі

Дотримуємо терміни

Та завжди на звязку

Не зникаємо

Консультуємо та допомогаємо після виконання робіт

Надаємо знижки

На розширення функціоналу по завершеним проєктам

Додатково

Розробка дизайну поліграфії, інтеграції з різними сервісами тощо

UKR