Односторінковий (лендінг) фітнес-клуба для жінок

fit-min
Розробка

Сайт розроблений для клубів м. Миколаїв які працюють на франшизі Fit Curves. Через те, що великий корпоративний сайт якій надає Fit Curves для всіх клубів в України більш іміджевий аніж для продажу, замовники вирішили розробити власний сайт в корпоративному стилі, але направлений на залучення нових клієнтів. Ми проаналізували конкурентів, та розробили план-схему сайту під залучення, дизайн виконаний у корпоративному стилі Fit Curves.

Просування

Залучення нових клієнтів проводилось за допомогою Google реклами - в залежності від сезону, замовники отримували до 70 звернень на місяць. Крім того, провели базову СЕО оптимізацію сайту, завдяки якій у регіональних пошукових запитах за фразою “фітнес для жінок у Миколаєві” даний сайт у пошуковій видачі посідає перші місця.

Задати питання

Подзвоніть нам

Напишіть у месенджер

Надішліть листа

Заповніть форму та ми зв`яжемось з вами

Розумний адаптив

Окрему увагу ми приділяємо відтворенню сайту на комп’ютері, планшеті, смартфоні. Ми адаптуємо порядок розташування елементів, розміри шрифтів, відступів, шапку сайту, меню, контакти та ін. в кожній версії окремо. Все для комфортного використання сайту вашим відвідувачем незалежно з якого пристрою він на нього зайшов.

Працюємо офіційно

Платимо податки

Не продаємо повітря

Гарантії прописуємо у договорі

Дотримуємо терміни

Та завжди на звязку

Не зникаємо

Консультуємо та допомогаємо після виконання робіт

Надаємо знижки

На розширення функціоналу по завершеним проєктам

Додатково

Розробка дизайну поліграфії, інтеграції з різними сервісами тощо

UKR